Про Agrostock

Сайт Agrostock – це результат понад 10-ти річного досвіду у сфері продажі сільськогосподарської техніки та запчастин до неї. Ми пропонуємо лише якісні запчастини від перевірених виробників.

Простота

Сайт збудований за принципами простоти та зручності. Нашою метою було створення інтернет-магазину, яким зможе користуватися кожен: від маленької дитини до людини, яка вперше користується мережею інтернет.

Товар зручно розміщений відповідно до свого порядкового номеру у каталогах виробників техніки. Користувачу потрібно лише обрати техніку та схему, де розміщена необхідна запчастина. У випадку, коли користувач точно знає код товару, можна скористуватися пошуком за назвою або кодом. Це все!

Зручна доставка в усі регіони

Усі товари в нашому магазині продаються з доставкою. Адреса доставки вказується при реєстрації, або при оформленні замовлення. Ціна доставки залежить від перевізника.

Є можливість оплатити своє замовлення декількома способами. Ми приймаємо: готівкову оплату та безготівковий переказ.

Контакти

У випадку проблем з підбором запчастин, реєстрацією, оформленням замовлення чи з будь-яких інших причин просимо телефонувати за контактами вказаними на сайті. Раді будемо допомогти. Зрештою ми переконані, що наше майбутнє значною мірою знаходиться у руках клієнтів.

З повагою,

команда Agrostock